The secrets of Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Dangerous Shadows
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
. WELCOME .
WANTED!!!! 21jppg6
The secrets of Los Angeles
A helyszín Los Angeles. Különös eltűnések történnek a városban, a rendőrök tehetetlenek ez ellen. A rejtély a mai napig tisztázatlan. Nem tudhatod, hogy az árnyak, mikor csapnak le rád láthatatlanul, minden előzmény nélkül. Az embereket, az árnyvadászok próbálják megvédeni, de az eltűnések továbbra is folytatódnak. Te felkészültél a kalandra?

Story.: Selima Howard
Design.: Michelle Flanagan
Rang képek.: Vampire Queen
. CHAT .
WANTED!!!! 11gkdop
. THE MONTH ...
Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
WANTED!!!! Icon_minitimePént. Szept. 06 2013, 09:44 by Vendég

» The Originals
WANTED!!!! Icon_minitimePént. Jún. 07 2013, 00:09 by Vendég

» Art war! FRPG
WANTED!!!! Icon_minitimePént. Május 31 2013, 02:14 by Vendég

» My life Arts
WANTED!!!! Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20 2013, 01:50 by Vendég

» American Horror Story
WANTED!!!! Icon_minitimeSzer. Ápr. 17 2013, 05:39 by Vendég

» Daily Diaries ~ Vámpírnaplók
WANTED!!!! Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06 2013, 23:51 by Vendég

» do you know who i am?
WANTED!!!! Icon_minitimeSzer. Ápr. 03 2013, 03:50 by Vendég

» Szent Johanna Gimi
WANTED!!!! Icon_minitimeVas. Márc. 24 2013, 01:53 by Vendég

» bite my tongue - anglia, chichester - vampire knight alap
WANTED!!!! Icon_minitimeCsüt. Márc. 21 2013, 05:42 by Vendég

Top posters
Julian Griffiths
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Allie Campbell
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Amelia Withebert
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Chloé Virginia Simmons
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
David Howard
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Selima Howard
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Michelle Flanagan
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
India Hunt
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Vanessa Simmons
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Mark Valentine
WANTED!!!! Vote_lcapWANTED!!!! Voting_barWANTED!!!! Vote_rcap 
Best Friends
WANTED!!!! 2zqx3dc
secretofla
WANTED!!!! Szjgv



WANTED!!!! Hogwar11
secretofla
FRPG Top Sites

 

 WANTED!!!!

Go down 
+9
Payton Fisher
Jesse Warner
India Hunt
Michelle Flanagan
Amelia Withebert
Allie Campbell
David Howard
Barbara Nolen
Julian Griffiths
13 posters
SzerzőÜzenet
Julian Griffiths
Árnyvadász
Árnyvadász
Julian Griffiths


Piece of me : WANTED!!!! 4059271052_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 114
Join date : 2012. Jun. 21.

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeHétf. Jún. 25 2012, 06:30

Hiányzik egy családtag, barát vagy a szerelmed? Lenne hozzá ötleted, információd, csak épp nincs aki elvállalja? Írd ki ide bátran, hátha valakinek megtetszik és megalkotja neked. Csak néhány információra lesz hozzá szükség.:

Name.: A karakter neve
Play by.: Ki van a képen?
Age.: Kora
Sexuality.: Heteroszexuális - Homoszexuális - Biszexuális
History.: Néhány mondat róla, hogy milyen kapcsolatban van veled, fontosabb dolgok az életéből stb.


Kód:
[b]Name.:[/b] A karakter neve
[b]Play by.:[/b] Ki van a képen?
[b]Age.:[/b] Kora
[b]Sexuality.:[/b] Heteroszexuális - Homoszexuális - Biszexuális
[b]History.:[/b] Néhány mondat róla, hogy milyen kapcsolatban van veled, fontosabb dolgok az életéből stb.
Vissza az elejére Go down
https://secretsoflosangeles.hungarianforum.com
Barbara Nolen
Különleges
Különleges
Barbara Nolen


Piece of me : WANTED!!!! 33cx3eg
Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jun. 25.
Tartózkodási hely : Los Angeles
Job : Jogásztan hallgató - Modell

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeSzomb. Jún. 30 2012, 10:02

WANTED!!!! Tumblr_lzlr3tjNXJ1rol9zlo1_500
Name.: Alexander Beckstead
Play by.: Ben Barnes
Age.: 26
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Alexander Becksteaddel a Yale egyetemen ismerkedtem meg, egészen pontosan úgy, hogy a professzorom volt. Hónapokig csak kerülgettük egymást, ám szép fokozatosan flörtölni kezdtünk, később pedig viszonyunk lett. Hónapokon át tartott ám, a sors közbeszólt, Alexander ugyanis házas ember volt. Elhagytam a Yale - t, hogy elfelejthessem, ám, ő nem az a fajta aki könnyen hagyja magát...
Bővebb leírást az előtörténetemben találsz. Ha érdekel a karakter dobj egy PM - et és egyeztetünk.
- ELKELT!
Vissza az elejére Go down
David Howard
Szekta tag
Szekta tag
David Howard


Piece of me : WANTED!!!! Image-1ADC_4FF4B2F7
Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Jun. 29.

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeCsüt. Júl. 05 2012, 10:46

S. O. S.


WANTED!!!! Tumblr_m6edbbFkcR1qbbne5o1_500

Name.: Jared Harmon
Play by.: Paul Wesley
Age.: 22
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: David legjobb barátja. Már évek óta haverok, és csak az egyetemen barátkoztak össze igazán. Egy futballcsapatba tartoznak, mindenben számíthatnak egymásra, rengeteg közös pont van bennük, mindketten imádnak biliárdozni, bulizni. Mindent tudnak egymásról, ténylegesen amolyan "testvéri" a barátság. Kivéve, hogy Jared nem a csapatkapitány és nincs is annyira túl nagy hírneve. Kicsit ez zavarja is, hogy nem tud teljesen a saját lábára állni. Ezt azzal kompenzálja, hogy a bulikban kirúg a hámból rettenetesen és olyan dolgokat művel, amit talán nem szívesen hall vissza. David rángatja haza, ha már túllő a célon. Máskülönben jófej gyerek, mindene a sport, a szabadság. Imád baráti társaságban lógni. De ugyanakkor van egy érzékenyebb oldala, szeret olvasni, vagy szimplán zenehallgatás közben kikapcsolódni.
Máskülönben jó hírű gazdag családból való, amolyan anyuci kicsi fia, ami már olykor nyűg neki. Mindene megvan, mindent megkap. Egyedül csak a szerelem kerülte még el. Ahányszor komolyan bepróbálkozott egy lánynál, valami baromságot mondott és egyből faképnél hagyták. De rövidebb afférjai mindig adódtak. Ám ez nem az ő műfaja, nem keseredik el a kudarcok láttán, inkább hajt előre, közben pedig építgeti a karrierjét.



Ha valaki mégis igényt formálna rá, dobjon meg egy PM-el és egyeztetünk Smile
Vissza az elejére Go down
Allie Campbell
Átlag ember
Átlag ember
Allie Campbell


Piece of me : WANTED!!!! Alliepikcs_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 62
Join date : 2012. Jun. 25.
Tartózkodási hely : Los Angeles
Job : Egyetemista & Újságíró

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeCsüt. Júl. 05 2012, 11:55

WANTED!!!! Caroline_Forbes_4
Name.: Veronica Hastings
Play by.: Candice Accola
Age.: 19
Sexuality.: Biszexuális
History.: Vero és Én annak idején a legjobb barátnők voltunk. Egy gimibe jártunk, együtt kerültünk be az egyetemre, s habár nem egy szakra jelentkeztünk rengeteg időt töltöttünk együtt. Vero sosem vallotta be, de titkon féltékeny volt rám és arra, hogy "népszerűbb" vagyok mint ő az egyetemen. Amikor elmentem Párizsba úgy döntött átveszi a helyemet, ám nem számolt azzal, hogy egy nap visszatérek. Veronica azóta igen csak ellenséges velem, mert minden visszatért a régi kerékvágásba. Eltökélte, hogy megszerzi magának Markot, hogy ezzel is árthasson nekem.

Amennyiben érdekel téged a karakter küldj nekem egy PM - et és egyeztetünk. Wink
Vissza az elejére Go down
Amelia Withebert
Különleges
Különleges
Amelia Withebert


Piece of me : WANTED!!!! Image-47C6_50088A33
Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Los Angeles

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimePént. Júl. 06 2012, 05:39


Jake Carlson

Play by.: Channing Tatum
Age.: 23
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Régebben tanultam hip hop táncot és most úgy döntöttem megint belevágnék a tanulásába. Ebben van segítségemre Jake, aki a tánctanárom. Kedves odaadó srác kinek nagy szája van és pimasz mosolya. Imádja a bulikat, a nőket(de nem használ ki senkit) és a sportot. Rendszeresen edz, szuper kosaras. Ahogyan egyre többet vagyunk együtt a tánc miatt ő egyre jobban kezd kötődni hozzám. Vajon mi lesz ebből? Rolling Eyes
Ennyit szeretnék meghatározni a többi az alkotóra bízott.
PM-ben lehet érdeklődni a kari után, ha valami nem világos.
Előre is köszönöm annak aki megalkotja!
Vissza az elejére Go down
Michelle Flanagan
Különleges
Különleges
Michelle Flanagan


Piece of me : WANTED!!!! Barbarapalvin200x1002
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : . Los Angeles .
Job : . Tanuló .

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeSzomb. Júl. 07 2012, 23:45

Én nem konkrétan egy személyt keresek hanem a jelen lévő regisztrál tagok közül akárkit akit a legjobb barátomnak hívhatok. Bekah sok dolgon meg most keresztül és kell valaki aki ott áll mögötte. ( :
Vissza az elejére Go down
Michelle Flanagan
Különleges
Különleges
Michelle Flanagan


Piece of me : WANTED!!!! Barbarapalvin200x1002
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : . Los Angeles .
Job : . Tanuló .

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeKedd Júl. 10 2012, 07:10

WANTED!!!! 93-91 WANTED!!!! 600ful11

Name.: Alex ___
Play by.: Sean O'Pry ; Kevin Flamme
Age.: 23
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Gyerekkori barátom. A legjobb fej srác volt a suliban de ő sosem kötelezte el magát. Mindenki rajongott érte mindenki ismerte és én a legjobb barátomnak tudhattam. De mikor egyetemre kerültünk másik helyre kerültem mint ahol ő volt így megszakadt a kapcsolatunk. Most viszont Los Angelesbe jött, hogy miért? Azért mert körözi a rendőrség ( ezt rád bízom, hogy miért ) viszont a találkozásunk fellobbantott minden régi tüzet. Csakhogy én nem tudom, hogy őt körözik..

WANTED!!!! 872655MischaBarton18 WANTED!!!! Ashley-3
Name.: Josephine Flanagan
Play by.: Mischa Barton ; Ashley Benson
Age.: 17
Sexuality.: Biszexuális >> ebből nem engedek
History.: Az én drága húgom. Vagyis úgy valahogy. Mi mindig tipikusan azok a testvérek voltunk akik sosem értették meg egymást. Amíg kicsi volt én piszkáltam őt s most, hogy már kamasz ő piszkál engem. Nem hagy élni, mindenbe bele köt ami velem kapcsolatos, neki soha nem jó úgy semmi ahogy én csinálom. Viszont nekem is lenne miért kötözködnöm, ugyanis nem olyan ártatlan Jossie sem mint ahogy kinéz: vonzódik a saját neméhez is.
Amúgy kedves, és odaadó lány, rengeteget nevet és néha ezzel űzi el maga mellől az embereket: az idióta vicceivel.


A hozzászólást Michelle Flanagan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 22 2012, 04:18-kor.
Vissza az elejére Go down
India Hunt
Átlag ember
Átlag ember
India Hunt


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Jul. 07.

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeCsüt. Júl. 12 2012, 09:08

WANTED!!!! Tumblr_lq7sicZuU81r1q5wyo1_r1_500

Name.: Harlow _______
Play by.: Crystal Reed
Age.: 22 év
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Harlow az egyik legfelkapottabb modell jelenleg a szakmában. Rendkívül kedves, szerény lány annak ellenére, hogy hollywoodi csillogás veszi körbe. Lassan két éve mondhatom az egyik legjobb barátnőmnek. Sok mindenen mentünk át együtt, minden tud rólam, jól ismeri minden rossz és jó szokásomat.
Szegény családból származik, 4 bátya van, közülük kettő szintén modell. Imádja a munkáját, a vele járó sziporkázást. A legtöbb modellel ellentétben Harlow sosem drogozott, nem iszik alkoholt sem, utálja a cigarettát és vegetáriánus. Ja és a PETA tagjaként elkötelezett állatvédő. Nem egyszer került fanatizmusa miatt rács mögé.


A hozzászólást India Hunt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 16 2012, 06:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Jesse Warner
Átlag ember
Átlag ember
Jesse Warner


Piece of me : WANTED!!!! 100424033425134457
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 33
Tartózkodási hely : Malibu
Job : pultos/zenész

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeKedd Júl. 17 2012, 09:11

WANTED!!!! Tom1210

Name.: Gary ____
Play by.: Tom Sturridge
Age.: 22
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Gary úgymond a legfőbb bizalmasom. Ha nem tudnám, azt mondanám, hogy meleg, de nem az, csak félénkebb fajta. Nem tudja, hogy kell viselkedni a lányokkal, ezért sokszor én adok neki tanácsot már, ha tudok.
Eleinte kicsit zárkózott, de kedves és segítőkész fiú és legfőképpen udvarias. Ő az, aki átsegíti a nénit a zebrán, vagy kinyitja előtted az ajtót. Amint kicsit jobban a bizalmába fogad, rájössz, hogy egy nagyon vicces és jó fej srác ő, csak nem nyílik meg könnyen. Mániája a matek, ezért is készül mérnöknek, na és elképesztő, mikre képes pár gyufaszállal vagy bármi mással...

WANTED!!!! Tumblr_lp5n5nJKFB1qhcgefo2_250

Name.: Sean ______
Play by.: Matt Lanter
Age: 23
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Sean Miamiból költözött ide a családjával, akik elképesztően gazdagok. Ez meg is látszik rajta, mert ennek köszönhetően az a tipikus macsó jellem, aki azt hiszi, hogy minden nő boldogan rohan az ágyába... és tényleg. Bárkiről képes ledumálni a bugyit, és ezt élvezettel ki is használja.
Bár jó ideig mi is kavartunk, végül inkább, csak lakótársak maradtunk, s azóta ő sorra hordja fel a lányokat. Egyébként jó fej, kicsit nagyszájú és egoista, de rá is lehet számítani bármiben.

WANTED!!!! 2wnw8at

Name.: Rita ______
Play by.: Pixie Lott
Age: 23
Sexuality.: Biszexuális
History.: Rita az a lány, aki már az öltözködéséből kilóg a sorból. Szereti saját maga átalakítgatni a ruháit, folyton ezerszínű cuccokat hord, tele aggatja magát bizsukkal és a lehetetlent is úgy hordja, hogy mégis jól néz ki. Furcsa lány és, ha ez még nem lenne elég, vonzódik a lányokhoz és a fiúkhoz is, bár ebből nálunk még ne volt probléma. Engem a nővérének tart, ami tök jó, hiszen nincs húgom, Seannal és Garyvel pedig olyanok, mint egy csapat idióta ovis. Mindig kitalálnak valami hülyeséget, amitől nem lehet unalmas a napunk és a konfliktusok vége is általában röhögés. Malibuban lakott mindig is, és saját bevallása szerint, sose akar innen elmenni.

Ha valamelyik karakter elnyerte a tetszésed és meg szeretnéd alkotni, csak dobj egy pm-et és szívesen segítek a részletekben. Smile Várom őket szeretettel! *___*

Vissza az elejére Go down
Michelle Flanagan
Különleges
Különleges
Michelle Flanagan


Piece of me : WANTED!!!! Barbarapalvin200x1002
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : . Los Angeles .
Job : . Tanuló .

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeVas. Júl. 22 2012, 04:02

WANTED!!!! 93-91 WANTED!!!! 600ful11

Name.: Alex ___
Play by.: Sean O'Pry ; Kevin Flamme
Age.: 23
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Gyerekkori barátom. A legjobb fej srác volt a suliban de ő sosem kötelezte el magát. Mindenki rajongott érte mindenki ismerte és én a legjobb barátomnak tudhattam. De mikor egyetemre kerültünk másik helyre kerültem mint ahol ő volt így megszakadt a kapcsolatunk. Most viszont Los Angelesbe jött, hogy miért? Azért mert körözi a rendőrség ( ezt rád bízom, hogy miért ) viszont a találkozásunk fellobbantott minden régi tüzet. Csakhogy én nem tudom, hogy őt körözik...

Újra keresem mivel a régi gazdája sajnálatos módon elpárolgott... ://
Vissza az elejére Go down
Payton Fisher
Átlag ember
Átlag ember
Payton Fisher


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jul. 08.

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeHétf. Júl. 23 2012, 09:03

WANTED!!!! Tumblr_lwctruIpmb1qe31u3o1_500_thumb WANTED!!!! Tumblr_m6n6yvfCJU1ry0orno8_250_thumb
Name.: Edward _____
Play by.: Daniel Craig/Daniel Gillies
Age.: 43
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Pay eltűnt apucikája, ki hirtelen felbukkant és megakarja ismerni elhagyott lányát.
Gazdag volt és most még gazdagabb lett, hála sikerrel felvirágoztatott cégének.

WANTED!!!! 150194_298581380234158_1608026464_n_thumb WANTED!!!! 34e84bf6affe11e1abd612313810100a_7_thumb
Name.: Lucas _____
Play by.: Marlon Teixeire
Age.: 20
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Kedves, vicces, szintén művész lélek srác, ki rossz fiús megjelenésével bárki szívét könnyedén megszerzi, ám neki egy valaki kell, Payton. A szöszke vadóckával már egész kis koruk óta ismerik egymást és elválaszthatatlan jó barátok. Együtt alszanak, moziznak, császkálnak és még a suliban is egymás mellett ülnek. Forr köztük a levegő kérdés ki bírja tovább leplezni érzéseit.
Vissza az elejére Go down
Allie Campbell
Átlag ember
Átlag ember
Allie Campbell


Piece of me : WANTED!!!! Alliepikcs_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 62
Join date : 2012. Jun. 25.
Tartózkodási hely : Los Angeles
Job : Egyetemista & Újságíró

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeHétf. Júl. 23 2012, 11:59

WANTED!!!! Tumblr_m6oh9fE2Z41ra8erlo1_250 WANTED!!!! Tumblr_m6oh9fE2Z41ra8erlo1_250
Name.: Sophie _________________
Play by.: Clair Holt
Age.: 20, 19 volt amikor eltűnt.
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Sophie annak idején a Pepperdine University hallgatója volt, s akár csak Allie, ő is újságírást tanult. Ő volt Allie egyik legbizalmasabb barátnője, támasza ám a kapcsolatuk váratlanul megszakadt amikor Allie Franciaországba ment. Kezdetben sokat beszéltek telefonon keresztül, ám egy nap Sophie nem jelentkezett többé. Most váratlanul ismét felbukkant ám nem emlékszik arra merre járt, mit tett 1 éven keresztül.
Group.: Visszatértek

// Ha úgy érzed lenne kedved őt elvállalni keress meg PM - ben és egyeztetünk (: //
Vissza az elejére Go down
Katherine S. Bliss
Szekta tag
Szekta tag
Katherine S. Bliss


Piece of me : WANTED!!!! Kathy_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : In your heart, baby
Job : Egyetemista ;; Jogásztan hallgató

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeKedd Júl. 24 2012, 05:32

WANTED!!!! Cam-3-cam-gigandet-6396048-100-100 WANTED!!!! Ogjs3q WANTED!!!! Twilightxchangehq9993236-100x100 WANTED!!!! B5sdmp
Name.: Christopher ____________ Bliss
Play by.: Cam Gigandet | Hayden Christensen | Kellan Lutz | Channing Tatum – esetleg ha van jobb ötleted, csak szól, alkuképes vagyok.
Age.: 24
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: A bátyám akár csak a családunk többi tagja ( - rajtam kívül ) elkötelezett szekta tag, ezen kívül apa jobb keze is maffia ügyekben. Tipikus rosszfiú, aki számos lány fejét elcsavarta már, de igazából még sosem volt szerelmes. Imád bulizni, tombolni, illetve olykor kibújik belőle a szerető báty, és engem kezd el istápolgatni. Utolsó évét tölti az egyetemen, utána szeretne beszállni a családi üzletbe. Elöljáróban ennyit mondanék róla, ha esetleg felkeltettem az érdeklődésedet küldj bátran egy pmet és egyeztetünk. Nagyon várom őt! (:
Vissza az elejére Go down
Julian Griffiths
Árnyvadász
Árnyvadász
Julian Griffiths


Piece of me : WANTED!!!! 4059271052_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 114
Join date : 2012. Jun. 21.

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeSzer. Júl. 25 2012, 22:22

WANTED!!!! Tumblr_lx20kxDRX11qlsp6xo1_500
Name.: Holly __________ Griffiths
Play by.: Mackenzie Foy
Age.: 15 - 12 éves volt amikor eltűnt -
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Holly az én egyetlen kishúgom aki pontosan a 12. születésnapján tűnt el, s aki miatt úgy döntöttem árnyvadász leszek akár csak a családunk többi tagja. Azt hittem sosem látom többé, ám egy napon váratlanul visszatért, úgyan abban a 12 éves alakjában melyben eltűnt. Enyhén szólva megdöbbentem tekintve, hogy eltelt azóta 3 év, s ő mit sem változott. Csoportot tekintve Visszatérő. Amennyiben érdekel a karakter olvasd el az ET - met és egyeztetünk PM - ben. Nagyon várom Őt!
- ELKELT!
Vissza az elejére Go down
https://secretsoflosangeles.hungarianforum.com
Tristan DeMarco
Árnyvadász
Árnyvadász
Tristan DeMarco


Piece of me : WANTED!!!! Image-E46F_5012C272
Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jul. 22.
Tartózkodási hely : L.A
Job : Énekes - gitáros

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeVas. Júl. 29 2012, 06:54

WANTED!!!! Tumblr_m7nqnqMqfI1qkyzquo1_r1_500
Name.: Kaitlynn _____________DeMarco
Play by.: A készítőre van bízva
Age.: 25
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Lynn az én édes drága nővérem aki immáron 3. éve modellként dolgozik. A Kapcsolatom vele egész jó, tekintve, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Akár csak én, ő is mérhetetlen szabadságvággyal rendelkezik, így hát nem is csoda, hogy amint sikerült kellő mennyiségű pénzt összeszednie első dolga volt külön lakásba költözni. Gyakran beszélünk telefonon, személyesen sajnos keveset találkozunk mivel én sokat utazom, sok a fellépésem, őt pedig a modellkedés köti le. Több infót nem adnék meg, ha érdekel a kari küldj egy PM - et és megbeszéljük mi legyen.


WANTED!!!! Tumblr_m3vk0upbCc1qcoa6s
Name.: Piper ______________________DeMarco
Play by.: A készítőre van bízva
Age.: 16
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Piper mint azt már kitalálhattátok az én tündéri kishúgom aki jelenleg még a gimnáziumi iskolapadok koptatásával van elfoglalva. Jelleméről annyit, hogy komoly gondolkodású, jó tanulóról van szó aki nagyon ritkán szegi meg a szabályokat, gyakran szívatom vele, hogy kis angyal. Hozzá sem fűznék többet ha érdekel írj és megbeszélhetünk valamit. (:
Vissza az elejére Go down
Piper DeMarco
Árnyvadász
Árnyvadász
Piper DeMarco


Piece of me : WANTED!!!! Mi
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Jul. 30.

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeHétf. Aug. 06 2012, 07:40

WANTED!!!! Tumblr_lunkntRYZ51qjtvmfo1_500_thumb WANTED!!!! Tumblr_lkbswmhDJf1qzdll0o1_500_thumb
Name.: Joel _______
Play by.: Matt Prokop
Age.: 19
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: A jellemébe nem szeretnék belekötni. De azért, ha kérhetem ne legyen egoista és bunkó. Egyetemre jár, és ő Pips nagy szerelme. Az, hogy hogyan találkoztak a szerepjátékpéldában olvasható.
Annyit hozzá fűznék nem feltétlenül kell, hogy a karakterek összejöjjenek!

WANTED!!!! Tumblr_lq042rQ0131qa3aiko1_500_thumb WANTED!!!! Tumblr_m7cevhrBZk1qatgalo1_250_thumb
Name.: Leo ________
Play by.: Tyler Posey
Age.: 17
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Pips és Leo elválaszthatatlan barátok. Kicsi koruk óta ismerik egymást. Szinte minden rezdülésükből, pillantásból tudják mire gondol a másik.
Leo nagyon laza és vicces figura. Nem fél semmitől és remekül sportol. Lányok omladoznak érte és sokszor mondták, hogy menő lehetne, ha nem barátkozna a lánnyal, de hiába így is népszerű és semmi pénzért nem válna meg Pi-től.

MEGALKOTVA *___*

WANTED!!!! Tumblr_m7u9s5OpeP1qet7peo1_500_thumb WANTED!!!! Tumblr_m5zjwfwU8z1r0b537o1_500_thumb
Name.: Benjamin ________
Play by.: Dylan O'Brien
Age.: 17
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Leo osztálytársa és szintén Pips legjobb barátai közé tartozik. A legjobban úgy lehetne kifejezni a három testvér?! Leo, Benji és Pips. Sosem szakadnának el egymástól, és mindig segítik a leányzót, olyanok mintha személyi testőrei lennének.
Egyébként Benji nem a legjobb tanuló és nagy szájú-nem kerüli a balhékat. Piper szokta korrepetálni (már amennyire tudja, hisz fiatalabb egy évvel nála) délutánonként, vagy este. Talán akkor jött rá, hogy többet jelent neki a lány.


A hozzászólást Piper DeMarco összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 20 2012, 05:23-kor.
Vissza az elejére Go down
India Hunt
Átlag ember
Átlag ember
India Hunt


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Jul. 07.

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 06:40



Weston Blackwood





Name.: Weston Blackwood
Play by.: Chris Hemaworth; Jensen Ackles; Tobias Sorensen; Jon Kortajarena
Age.: 25
Sexuality.: Heteroszexuális
History.: Harlow mindig mondta, hogy sose pazaroljam az időmet olyan srácokra, akik a testükből élnek - még akkor sem, ha az egy modell - nos nekem sikerült közelebbről megismernem Weston-t annak ellenére, hogy drága barátnőm óva intett tőle.
Weston eléggé szabad elvű, a kötöttségek elől menekül, szeret szórakozni, éli az életét és nem törődik a következményekkel. Ugyanakkor barátságos és rendkívül intelligens srác, de ezt jól leplezi.
Vissza az elejére Go down
Leonard Harper
Különleges
Különleges
Leonard Harper


Piece of me : WANTED!!!! Tyler_posey_2
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Los Angeles
Job : Tanuló

WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitimeHétf. Aug. 20 2012, 07:22

WANTED!!!! Tumblr_m82pctn2N11rceo15o2_500
Name.: Kristen ______
Play by.: Shelley Hennig
Age.: 17-18
Sexuality.: Heteroszexuális / Biszexuális
History.: Kristen nem egy egocentrikus fruska, aki találomra teszi szét a lábait a srácoknak. Megfontolt, kétkedő és felelősségteljes, szóval nehezen tudnád a rosszba csábítani. Viszont, úgy hiszem, mind a ketten rosszkor voltunk rossz helyen, mindennek tetejébe még rossz dolgot is csináltunk. Ittunk. Sokat. Részegen estünk egymásnak, másnap pedig ő a józan esze, én pedig régi önmagam nélkül ébredtem. Tudtam, hogy hibát követtem el, de igazán csak akkor esett le tettünk súlya, mikor egy hét múlva közölte, hogy várandós. A gyerek tőlem van, kétség kívül. Elmondtam anyámnak, aki természetesen rögtön intézkedni kezdett: lefizette Kristen-t, hogy tartsa távol tőlünk magát és a gyereket is, merthogy a kicsi Leo még nem kész az apaságra. Kristen elköltözött tudtommal, majd' egy éve valóban nem hívott, nem írt és nem üzent. Azonban most visszatért a városba, én pedig eltökélten próbálom felvenni a kapcsolatot vele, hogy bocsánatot kérjek... és ha arra tart igényt, hát felvállaljam tetteim következményét.
További információ: PM-ben kaphatsz részletes leírást
Ha megtetszett a karakter privát üzenet formájában jelezz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





WANTED!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: WANTED!!!!   WANTED!!!! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
WANTED!!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The secrets of Los Angeles :: Characters :: Character Applications-
Ugrás: