The secrets of Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Dangerous Shadows
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
. WELCOME .
STONE;; Maisie - készül -  21jppg6
The secrets of Los Angeles
A helyszín Los Angeles. Különös eltűnések történnek a városban, a rendőrök tehetetlenek ez ellen. A rejtély a mai napig tisztázatlan. Nem tudhatod, hogy az árnyak, mikor csapnak le rád láthatatlanul, minden előzmény nélkül. Az embereket, az árnyvadászok próbálják megvédeni, de az eltűnések továbbra is folytatódnak. Te felkészültél a kalandra?

Story.: Selima Howard
Design.: Michelle Flanagan
Rang képek.: Vampire Queen
. CHAT .
STONE;; Maisie - készül -  11gkdop
. THE MONTH ...
Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimePént. Szept. 06 2013, 09:44 by Vendég

» The Originals
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimePént. Jún. 07 2013, 00:09 by Vendég

» Art war! FRPG
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimePént. Május 31 2013, 02:14 by Vendég

» My life Arts
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20 2013, 01:50 by Vendég

» American Horror Story
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimeSzer. Ápr. 17 2013, 05:39 by Vendég

» Daily Diaries ~ Vámpírnaplók
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06 2013, 23:51 by Vendég

» do you know who i am?
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimeSzer. Ápr. 03 2013, 03:50 by Vendég

» Szent Johanna Gimi
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimeVas. Márc. 24 2013, 01:53 by Vendég

» bite my tongue - anglia, chichester - vampire knight alap
STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimeCsüt. Márc. 21 2013, 05:42 by Vendég

Top posters
Julian Griffiths
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Allie Campbell
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Amelia Withebert
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Chloé Virginia Simmons
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
David Howard
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Selima Howard
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Michelle Flanagan
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
India Hunt
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Vanessa Simmons
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Mark Valentine
STONE;; Maisie - készül -  Vote_lcapSTONE;; Maisie - készül -  Voting_barSTONE;; Maisie - készül -  Vote_rcap 
Best Friends
STONE;; Maisie - készül -  2zqx3dc
secretofla
STONE;; Maisie - készül -  Szjgv



STONE;; Maisie - készül -  Hogwar11
secretofla
FRPG Top Sites

 

 STONE;; Maisie - készül -

Go down 
SzerzőÜzenet
Maisie Stone

Maisie Stone


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jul. 08.

STONE;; Maisie - készül -  Empty
TémanyitásTárgy: STONE;; Maisie - készül -    STONE;; Maisie - készül -  Icon_minitimeVas. Júl. 08 2012, 05:31

( STONE, MAISIE, ESTHER )
[ STONE;; Maisie - készül -  Tumblr_m6lwr7iSe11rqe5zko1_500 ]

* * * 1992. márcisu 9 – Kansas – 20 – MAISIE– EGYETEMISTA, SZÍNÉSZNŐ* * *

The Basics

Full name.: Maisie Esther Stone
Nicknames.: Maisie, Mimi
Birthplace & Birthdate.: USA, Kansas - 1992.03.09
Age.: húsz
Sexuality.:Biszexuális
Job.: Egyetemista
Status.:Saját
Group.: Különleges



The Appearance

Hair.: Eredetileg barna, de nyaranta a Napnak köszönhetően világos csíkok tarkítják. Körülbelül a háta közepéig ér és imádja.
Eyes.: Smaragzöld szemeit az édesanyjától örökölte.
Height & weight.: 170cm magas. Testét futással, boxolással tartja kondiban. Combjai hosszúak és feszesek, dereka vékony, keblei teltek.
Distinguishing Features.: apró madarakat tetováltatott a csípőjére.
Style.: Összességében szereti a nőies ruhákat. Nagyon szeret adni magára a ruhák és minden egyebek terén. Magassarkú nélkül csak otthon lehet látni.
Face Claim.: Behati Prinsloo


The Personality

Habits.:

Van, hogy nem tudok megálljt parancsolni a számnak és kiszaladnak oylan dolgok, amiknek nem szabadna, de ilyenkor mindig hangosabban kezdek el beszélni és valami teljesen más témáról, majd ha visszakérdeznek, akkor hagyom elsuhanni a fülem mellett a kérdést.

Mindig valami édességgel kezdek, ha étteremben eszek és igen, a Remember me-ből vettem, de bejött.


Strengths.: színészkedés | futás | egyetlen pillantással levenni valakot a lábáról | meglátni az emberekben a jót | manipulálni az embereket
Weaknesses.: matematika | bizalom | pontosság | tökéletes precizitás |
Likes.: Aaron, Robert, cigaretta, vodka, színészet, kosztümös filmek, koncertek, eper, sütemények, csokoládé, fényképészet, kiállítások, tengerpart, különleges ételek, utazni
Dislikes.: unalom, semmittevés, sötétség, pókok, macskák, férfiak, nők, hazugságok, titkolózás, várakozás, kishitűség
The Secret.:
Azt hiszem, nem volt valami szép dolog belemenni abba a kis afférba Aaronnal, majd utána amikor a teszt kettő kis csíkot mutatott én voltam a világ legboldogabb és legkétségbeesettebb embere is. Fogalmam sem volt, hogy kihez tudnék fordulni. Elvégre Aaronról és rólam nem tudott senki, tehát hazudnom kellett volna. Én pedig utálok hazudni. Végül a nagy stressz következtében a baba meghalt.
Full Personality.: Elképesztő módon tudok hajtani. Ha valamit egyszer a fejembe veszek, akkor próbálom a lehető leghamarabb véghez vinni, de van, hogy az első bukás után abbahagyom. Csak akkor vagyok kitartó, ha kapok olyan pozitív visszajelzéseket, amik erre sarkallnak. Egyébként általában kedves vagyok az emberekkel, habár mindenkiről meg van a saját véleményem és szeretem ezt elmondani nekik az első adandó alkalommal.


The History

Parents.: - Emily Stone - 43 - halott
- Robert Stone - 46 - ügyvéd
Brothers / sisters.:
- Patrick Stone - 21 - egyetemista, pszichológus szakon
- Aaron Woodstock - 21 - egyetemista, árnyvadász
- Gavin Woodstock - 17 - gimnazista
Relationship.: Marcus Helton - 26 - jogász, egyetemi futballkirály
Full history.: Ide kérünk egy minimum 700 szavas előtörténetet a karaktered eddigi életéről. Szabad stílusban megírható, légy kreatív!


The Member

RP Experience.: Körülbelül három éve, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Játszottam már szinte mindenféle oldalakon, de a legjobban a valóvilág alapúakat szeretem.
Age.: Hány éves vagy?
17
Vissza az elejére Go down
 
STONE;; Maisie - készül -
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The secrets of Los Angeles :: Characters :: Character Applications-
Ugrás: